فروشگاه اینترنتی کـمک مـکانیــک

کمک مکانیک فروشگاه اینترنتی عرضه تخصصی تجهیزات تعمیرگاهی و ابزارآلات مخصوص خودرو می‌باشد. ایده‌ی فروشگاه مجازی کمک مکانیک با مشاوره‌ی مهندسین مکانیک و متخصص در زمینه تعمیرات خودرو به پشتوانه تیم با تجربه شاغل در بازار صنعت از سال ۱۳۹۸ طراحی و وبسایت این مجموعه بنیانگذاری گردید.

اعتبار فروشگاه اینترنتی کمک مکانیک، سابقه‌ی فعالیت پیوسته در دنیای واقعی بازار ابزارآلات و ارائه موفق خدمات فروش و عرضه محصولات معتبر به مشتریان خود از سالیان دور می‌باشد. سایت کمک مکانیک شاخه‌ای از مجموعه‌ی ابزار اوحدی بعنوان عرضه کننده کالاهای حرفه ای با سابقه‌ای بیش از ۲۰ سال می‌باشد. این فروشگاه مجازی جهت اعتماد و اطمینان مشتریان محترم، اقدام به درخواست مجوز نماد اعتماد الکترونیک نیز نموده است که پس ازطی مراحل اداری اخذ گردیده است.

محصولات این فروشگاه با کارشناسی فنی از بین صدها برند تجاری و حرفه‌ای برگزیده شده‌اند. کالاهای شرکتهای تولید کننده‌ی داخلی یا محصولات نمایندگی‌های شرکتهای معتبرخارجی که از دیدگاه کیفی دارای الزامات حرفه‌ای و در امر خدمات پس از فروش پاسخگوی رفع مشکلات مشتریان ارزیابی گردند، در مجموعه کمک مکانیک عرضه می‌گردند. جمع‌آوری اطلاعات هر کالا و قابلیت‌های آن، براساس شاخصه‌های مهم ارزیابی نوع و گروه کالا انجام می‌پذیرد.

اصالت تمام کالاهای موجود در این سایت از طرف گروه کمک مکانیک تضمین می شود. شعار ما در این مجموعه کمک به مکانیک با کمک مکانیک می‌باشد.

کمک به مکانیک با کمک مکانیک